Дентальна імплантація AlphaBio Tec

Дентальна імплантація з використанням стоматологічних імплантатів виробництва фірми AlphaBio Tec( Ізраїль).

 уукцу

Імплантація зубів чудово допоможе при виникненні потреби відновлення зубів. Вона має цілий ряд незаперечних переваг перед знімним протезуванням.

Показаннями до імплантації зубів вважаються:

  •  повна відсутність зуба з коренем;
  •  відсутність відразу декількох зубів;
  •  сталося руйнування коронкової частини зуба, але при цьому корінь зберігся, такий випадок допускає одноетапне відновлення зуба;
  •  відсутні відразу декілька зубів у різних місцях щелепи (ці місця розташовуються розрізнено), при такому вигляді дефекту можливо два варіанти – розрізнена імплантація кожного зуба або знімне протезування;
  •  відсутні крайні зуби, це дуже складна проблема, яка усувається тільки виборчими методиками, не всі методики можуть усунути цю проблему;
  •  повна відсутність зубів або повна адентія, раніше таку проблему вирішували тільки за допомогою знімною конструкції;
  •  алергічна реакція на знімні протези, або інша їх непереносимість з яких-небудь причин.

Більше двадцяти п’яти років компанія Alpha-Bio Tec є лідером в розробці, виробництві і розповсюдженні імплантатів, ортопедичних компонентів, біоматеріалів і різноманітних стоматологічних хірургічних інструментів. Компанія Alpha-Bio Tec виробляє для світового ринку продукти найвищої якості, забезпечуючи споживачам винятковий сервіс.

Доступна імплантологія

Компанія Alpha-Bio Tec досягла реальних вершин у мистецтві створення ергономічних імплантологічних технологій, створивши єдину платформу з внутрішнім шестигранником, яка дозволяє стоматологам зосередити всю увагу на вивченні пацієнтів, а не особливостей продукції. Ортопедичні компоненти сконструйовані так, щоб максимально полегшити застосування однієї загальної реставраційної платформи для всіх груп імплантатів з використанням єдиного загального набору хірургічних інструментів, сумісного з усіма компонентами системи.

Хірургічне препарування

Арсенал хірургічних інструментів включає все: від базового інструментарію до вдосконаленої технологічної оснастки, необхідної для більшості клінічних ситуацій.

Системи імплантатів призначені для широкого спектру хірургічних процедур і всіх кісткових ситуацій. Дані ретроспективних клінічних досліджень показали, що загальні показники клінічного успіху використання імплантатів Alpha-Bio Tec складають 99.6% (Strieztzel); 96% у верхній щелепі і 98% в нижній (Artzi).

Ортопедичні елементи. Компанія Alpha-Bio Tec забезпечує повноцінні рішення для всіх варіантів стоматологічного протезування, завдяки єдиній ортопедичнії платформі, яка дозволяє використовувати будь-яку супраструктуру з імплантатом будь-якого діаметру.