Реставрація Estellite Sigma Quick

Estellite Sigma Quick – рентгенконтрастний композиційний матеріал світлового затвердівання з субмікронним наповнювачем, призначений для проведення високоестетичних реставрацій передніх і бокових зубів. Підходить для каріозних порожнин всіх класів.

Матеріал містить 82% за вагою (71% за обсягом) кремній-цирконієвого та композиційного наповнювача. Високий ступінь наповненості композиту забезпечує низьку полімеризаційну усадку.

Неорганічний наповнювач, що міститься в Естелайт, є сферичним субмікронним наповнювачем (середній розмір частинок 0,2 мкм; фракційний склад частинок від 0,1 до 0,3 мкм), що забезпечує чудову стійкість блиску і стійкість до стирання. Мономерна основа містить біс-гліцедіметілметакрілат (Bis-GMA) і триетиленгліколь диметакрилат.

У матеріалі Естелайт використана радикал-посилена система активації полімеризації (Radical – Amplified Photopolymerization initiator technology – RAP technology). При використанні фотополімеризатора з довжиною хвилі в діапазоні 400-500 нм (пік – 470 нм) час затвердіння Estelite Sigma Quick може бути скорочено до однієї третини у порівнянні з іншими традиційними композиційними матеріалами. Радикал-посилена система активації полімеризації забезпечує більш довгий робочий час матеріалу Estelite Sigma Quick.

main_sigmaquick