Суцільнокерамічні коронки

IPS e.max Systemцільнокерамічна коронка (1)

Суцільнокерамічні (безметалеві) коронки виготовляються з спеціальної
кераміки методом литтєвого пресування під тиском і при високій температурі. При такій
технології кераміка набуває особливої міцності і не вимагає металевого каркасу.

Відсутність металевого каркасу робить цю коронку легкою, вона відповідає фізичним параметрам емалі зубів і практично не відчувається в роті.

Суцільнокерамічна коронка має таку ж еластичність, як і емаль натурального зуба, що виражається в комфортних відчуттях під час прийому їжі.

Завдяки тому, що кераміка наноситься при виготовленні коронки шарами різної щільності, зубний технік може домогтися ідеальної відповідності її зовнішнього вигляду з сусідніми зубами при будь-якому освітленні. Такий зуб матиме ту ж ступінь заломлення світла, що і емаль живого зуба.

Індивідуальний вигляд кожного зуба надає і додаткове його забарвлення спеціальними барвниками. Крім того, технік може досконально відтворити всі найдрібніші деталі, властиві для здорового зуба.

Суцільнокерамічна коронка не завдає шкоди організму людини, так як фарфор – матеріал інертний і не робить ніякого впливу на навколишнє середовище.

На період виготовлення постійних конструкцій пацієнтові можуть поставити тимчасову коронку, яка приховає дефект, і пацієнт ніколи не буде відчувати труднощів у спілкуванні.

Ще зовсім недавно такі коронки ставили тільки на передні зуби, які вимагають особливо естетичного вигляду. Вважалося, що вони не витримують жувальних навантажень при прийомі їжі. Але останнім часом стала застосовуватися нова ливарна технологія при виготовленні безметалевої кераміки, яка надає цьому матеріалу більше міцності.

Суцільнокерамічна коронка – це ідеальне рішення протезування, особливо на передніх зубах. Саме тому такий вид протезування набуває все більшої популярності.

кл_випадок